Lentiamo — cъс стъкла, блокиращи синя светлина Anna Deep Black
Към момента не предлагаме този продукт.
Може да харесате също и
Описание на продукта
В сърцето на Прага дизайнерите и оптометристите на Lentiamo разработиха уникална колекция очила, която съчетава всичко, което брандът Lentiamo представлява: най-високо качество и изтънчен дизайн на достъпни цени.
Основните критерии при разработката на очилата за компютър бяха предпочитанията и нуждите на нашите клиенти. За да гарантираме, че очилата за компютър отговарят на техните стандарти за качество - нашите оптици изпълниха дългосрочни тестове на рамките. Резултатът е уникални очила, създадени с любов и ноу-хау, осигуряващи максимален комфорт, изключителен стил и издръжливост.
Основни характеристики на очилата за компютър Lentiamo:
- оригинален дизайн, създаден в Прага от нашите оптометристи,
- лещите предлагат по-висока от средната защита от синя светлина благодарение на технологията Blue420 на Lentiamo - тя повишава визуалния комфорт и защитата от лъчите на цифровите екрани, което при дължина на вълната 420 nm надхвърля това на други производители,
- лещите са антирефлексни и са снабдени с усъвършенствано хидрофобно и антистатично покритие, което предпазва очилата не само от пръстови отпечатъци и вода, но и от прах и мръсотия,
- рамката на компютърните очила е изработена от ултралек материал, който превръща ежедневното носене в удоволствие за очите, носа и слепоочията,
- страните и краищата на рамките са гравирани или орнаментирани с надпис Lentiamo, който гарантира автентичността на нашите очила и тяхното отлично ниво на изработка,
- в допълнение към висококачествения калъф от веганска кожа и изключително меката кърпа за почистване, e включена твърда картонена кутия, която може да бъде рециклирана или да се използва многократно.
Lentiamo Anna Deep Black са дамски очила за компютър.
Стъклата са снабдени с филтър Blue Light, който възпрепятства навлизането на сините светлинни вълни в очите. Това предотвратява редица здравословни проблеми, като например дигиталното напрежение на очите, главоболието и дегенерацията на макулата. Очилата за компютър осигуряват както защита на очите, така и оптимален визуален комфорт. Очилата за компютър предлагат отлична защита на очите срещу вредната синя светлина на цифрови устройства като компютри, телевизори, таблети или мобилни телефони. Те спомагат за намаляването на умората на очите, минимизират яркостта за по-удобен изглед и подобряват контраста за по-естествени цветове.
Вижте как изглеждате с тези очила с виртуалното огледало на Lentiamo.
Очила за компютър – рамки
- Черният цвят на рамката перфектно съвпада с хладни тонове на кожата и светло руса, светло кестенява или черна коса.
- Рамките тип Cat Eye (котешко око) са идеален избор за тези с овално, сърцевидно или лице с формата на диамант.
- Рамката на очилата за компютър е изработена от висококачествена пластмаса, която предлага висока издръжливост, удобство при носене и страхотен външен вид.
Аксесоари
- Доставяме очилата за компютър в оригиналния им калъф. Цветът на калъфа и неговият дизайн могат да варират.
- Кърпичката за почистване, доставяна с очилата, е идеална за почистване и грижа за очилата за компютър. Някои модели могат да бъдат доставяни с торбичка от плат вместо с кърпа.
Разгледайте пълната ни гама очила за компютър, за да намерите повече модели от популярни марки.
Продуктови спецификации
131 mm Диаметър на стъклото
140 mm Дължина от рамо до рамо
Лещи | |
---|---|
Фотохромни: | Не |
Височина на стъклото: | 41 mm |
Ширина на стъклото: | 53 mm |
Материал на лещата: | Пластмаса |
UV филтър 400: | Да |
Рамка | |
Форма на рамката: | Cat Eye |
Цвят на рамката: | Черен |
Материал на рамката: | Пластмаса |
Размер: | M |
Диаметър на стъклото: | 131 mm |
Дължина от рамо до рамо: | 140 mm |
Ширина на моста: | 15 mm |
Тегло: | 200 гр. |
Регулируеми подложки за нос: | Не |
Флексибилни панти: | Не |
Аксесоари | |
Кутия: | Да |
Кърпичка за почистване: | Да |
Други | |
Пол: | Дамски |
Категория: | Очила за компютър |
Марка: | Lentiamo |
Код: | Anna Deep Black |
Последвайте ни в Instagram!
Въпроси (1×)
Коментари относно Lentiamo Anna Deep Black Задайте въпрос
-
Отговори
Здравейте! Поръчах си модел Anna deep black, но сега забелязах, че размерът на очилата е М, а като си измерих какъв размер ми трябва на вашия сайт излезе, че е S. Разликите големи са и ако да-имате ли размер S, който можем да ги заменим?
-
Отговори
Здравейте,
Благодарим Ви, че се свързахте с нас!
Моделът Anna Deep Black се предлага само в размер М. Разбираме, че изборът на правилния размер е важен, но при очилата моделът също играе съществена роля за удобството и визията. Затова предлагаме възможност за тест и проба преди окончателното решение, както и удължен срок за връщане и замяна – 30 дни.
Ако прецените, че моделът не е подходящ за Вас, можете да го върнете или замените за друг, като разходите за това ще бъдат за наша сметка. Повече информация за процедурата ще откриете тук: https://www.lentiamo.bg/usloviya-za-vrushtane.html.
Ако имате допълнителни въпроси или се нуждаете от съдействие, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да Ви помогнем!
Поздрави!
-