Miru 1 month Multifocal (6 лещи)
Този продукт вече не е в продажба.
Правилният избор за вашите очи
Защото ние имаме уникални предимства.
Безплатно връщане на продукт в рамките на 30 дни!
Можете да върнете поръчката си в рамките на 30 календарни дни и да изберете възстановяване на сума или замяна на продукт.
Програма за лоялност
Още от първата си поръчка, Вие получавате бонус точки, които можете да размените за безплатни подаръци.
Безплатна доставка за поръчки над 30 лв. и за всички очила от колекцията Lentiamo.
Ако поръчката Ви е за по-ниска сума, може да използвате куриерски услуги на стойност 4,90 лв. лева.
Детайли относно Miru 1 month Multifocal (6 лещи)
Miru 1month Multifocal са месечни мултифокални контактни лещи за корекция на пресбиопия, създадени от силикон-хидрогелов материал. Остро зрение на всички разстояния позволява комбинация от оптични зони, които се сливат гладко една в друга.
Контактните лещи Miru 1month Multifocal са създадени за ежедневно носене с период на смяна от един месец и специално предназначени за облекчаване на синдрома на сухото око. Името им произлиза от японски и означава – „виждам“. Лещите са с лек сенчест тинт, който улеснява манипулация с тях.
Технологии на материал и повърхност от Menicon
MeniSilk™
Уникалната силиконова полимеризация и иновативен хидрофилен мономер, технологията MeniSilk ™ доставя едно от най-високите нива на кислородна трансмисия (Dk / t) на всяка налична в търговската мрежа леща за еднократна употреба. По-високото пренасяне на кислород гарантира, че всяка част от окото получава максимално количество кислород и допринася за по-здрави очи.
- Ултра висока Dk/t
- Изключителна хидратация
- Оптимизирана прозрачност
NanoGloss™
Уникална технология на повърхността и прецизен нанометър.
- Супер гладка повърхност
- Устойчивост срещу бактерии
- Отлично хидратиране
Miru 1-месечни мултифокални лещи имат една от най-високите кислородна пропускливост и благодарение на приложената технология MeniSilk ™ и Nanogloss ™, те осигуряват допълнителна хидратация и комфорт. Разширената технология, използвана в контактите на Miru, създава идеално гладка повърхност, която подобрява хидратацията, намалява липидите и протеиновите отлагания, като същевременно намалява бактериалното отлагане.
Мултифокалните лещи Miru се предлагат с ниска и висока добавка. Производителят препоръчва LOW за потребители с добавки от +0,75 до +1,75, а HIGH за потребители с добавки от +2,00 и повече.
Предлага се най-често с разтвор Solunate Multi-Purpose 400 ml с кутия.
Това е медицинско устройство. Прочетете инструкциите преди употреба.
Параметри
Спецификации | |
---|---|
Диоптър: | от -13.00 до +6.00 |
Добавка: | Low, High |
Диаметър: | 14.2 |
Базова кривина: | 8.6 |
Дебелина на центъра: | 0.08 mm |
Характеристики на лещите | |
Материал: | Asmofilcon A |
Водно съдържание: | 40 % |
Кислородна пропускливост: | 129 Dk/t |
UV филтър: | Не |
Силикон-хидрогел: | Да |
Употреба | |
Срок на годност: | Най-малко 36 месеца |
Леко оцветени за по-лесна манипулация: | Да |
Може да се спи с лещите: | Не |
Индикатор за предна и задна част: | Не |
Опаковка | |
Производител: | Menicon |
Лещи в кутия: | 6 |
Тегло: | 32 гр. |
Други | |
Категория: |
Едномесечни лещи Силикон-хидрогелови Мултифокални лещи Контактни лещи |