Вход

Hugo Boss 1586 1ED 18 50

Hugo Boss 1586 1ED 18 50 29754 Hugo Boss 1586 1ED 18 50 Hugo Boss 1586 1ED 18 50 29755
Безплатен преглед & тест

Към момента не предлагаме този продукт.

Може да харесате също и

Висококачествени стъкла, произведени от Lentiamo

  • Предотвратяване на рефлексията

    Lentiamo добавя безплатен антирефлексен слой към всеки чифт очила. Твърдото покритие предпазва от нежелани отблясъци и драскотини. То осигурява основна защита срещу вода и замърсяване.

  • Леки пластмасови лещи

    Лещите CR-39 се предписват заради техния комфорт и здравина. Леката пластмаса предлага отлични оптични свойства и е напълно подходяща за всички обичайни ниски диоптри.

  • 100% UV защита

    Поликарбонатът е пластмаса с висока устойчивост на удар, което го прави предпочитан материал за детски слънчеви очила, предпазни и спортни очила. Поликарбонатните лещи предлагат 100% UV защита.

Описание на продукта

Oчилата Hugo Boss съчетават в себе си индивидуалност и цялостна елегантност. Легендарната марка Hugo Boss вече е феномен в света на модата и се характеризира с висококачествени материали, прецизност и безпогрешен дизайн. Колекцията очила на Hugo Boss е в свежи цветови комбинации и безвременен дизайн, и е подходяща за всички поводи.

Унисекс диоптричните очила Hugo Boss 1586 1ED 18 50 са еднакво популярни сред всички полове.

Диоптрични очила – рамки

  • Зеленият цвят на рамката идеално съвпада с хладни тонове на кожата и тъмнокафява, черна или червена коса.
  • Квадратните рамки са идеален избор за тези с кръгла, овална или триъгълна форма на лицето.
  • Рамката на очилата е изработена от висококачествена пластмаса, която предлага висока издръжливост, удобство при носене и страхотен външен вид.
  • Очилата с цяла рамка са сред най-често срещаните видове. За тях е характерно, че рамката обгръща стъклата на очилата напълно. Те ще допълнят вашия тоалет благодарение на запомнящия си дизайн. Едни от предимствата им са здравината, издръжливостта и фактът, че рамката напълно обгръща лещата и така защитава срещу повреди. Този тип рамка е подходяща за всички лещи, включително тези с по-висока оптична мощност.

Аксесоари

  • Доставяме диоптричните очила в оригиналния им калъф. Цветът на калъфа и неговият дизайн могат да варират.
  • Кърпичката за почистване, доставяна с очилата, е идеална за почистване и грижа за тях. Някои модели могат да бъдат доставяни с торбичка от плат вместо с кърпа.

Разгледайте пълната ни гама очила, за да намерите повече модели или разгледайте нашето ръководство за очила, ако имате нужда от помощ с избора.

Това е медицинско устройство. Прочетете инструкциите преди употреба.

Продуктови спецификации

131 mm Ширина

140 mm Дължина от рамо до рамо

44 mm Височина на стъклото
50 mm Ширина на стъклото
18 mm Ширина на моста
Пол: Unisex
Форма на рамката: Квадратна
Тип рамка: Цяла рамка
Клип-он: Не
Регулируеми подложки за нос: Не
Флексибилни панти: Не
Материал на рамката: Пластмаса
Цвят на рамката: Зелен
Кутия: Да
Кърпичка за почистване: Да
Размер:M
Ширина на стъклото:50 mm
Височина на стъклото:44 mm
Ширина на моста:18 mm
Дължина от рамо до рамо:140 mm
Ширина:131 mm
Код:1586 1ED 18 50
Тегло: 115 гр.
Марка:
Категория:

Последвайте ни в Instagram!

  • Тагнете #lentiamo в поста си с наши слънчеви очила, за да имате шанса да бъдете показани в нашата страница!

Въпроси

Коментари относно Hugo Boss 1586 1ED 18 50

    Нямам въпроси

    Задайте въпрос или коментар на Hugo Boss 1586 1ED 18 50

    *Задължителни полета

    Доказано от нашите клиенти

    0т 2228 коментара 98 % са положителни. Разгледайте отзивите на избрани клиенти.

    Бързо и коректно обслужване.
    Вече препоръчах сайта и избраните от мен лещи.
    My parcel arrived quickly. I'm very happy. Thank you Lentiamo.